Вас вітає блог 5 - Б класу! Бажаємо Вам гарного дня і цікавого перегляду!!!

Вас вітає блог 5 -Б класу!Бажаємо Вам гарного дня і цікавого перегляду!

пʼятниця, 5 листопада 2021 р.

УВАГА! Дистанційне навчання

На виконання рішення ТЕП міста Запоріжжя (Протокол № 44 від 05.11.2021 року), відповідно до рішення педагогічної ради Ліцею № 23 в закладі освіти з 08.11.2021 року на наступний тиждень. запроваджується навчання з використанням дистанційних технологій для учнів 1-12 класів. Вся додаткова інформація про навчальний процес буде вам надіслана класним керівником в найближчий час та розміщена на блогах класів, сайті ліцею. Сподіваємось на покращення епідеміологічної ситуації наступного тижня. Бережіть себе!

Інформація щодо режиму роботи у дистанційному форматі.
Працюємо за звичним розкладом. Всі завдання та посилання на zoom-уроки будуть публікуватися в електронному щоденнику на сайті Нові знання. Завчасно звертайте увагу на майбутні уроки. Питання до кожного учителя можна також поставити в ел.щоденнику

Синхронний режим означає, що на цьому уроці буде zoom-конференція
Асинхронний режим - значить, що треба виконати завдання.
Всі завдання виконувати за розкладом під час того уроку, який має бути в цей час.

Про всі проблеми з виконанням онлайн завдань та підключенням до zoom-уроків ви повинні повідомляти класного керівника. Про причини відсутності на уроці повідомляти так само, як і в звичайний час.

На урок заходити тільки підписавшись своїм Прізвищам та ім'ям вчасно і з увімкненою камерою Неідентифіковані учні не будуть допускатися до уроку та видалятимуться.Немає коментарів:

Дописати коментар